Фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів

ЗВІТИ ПРО ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ЗДО №4

 

Матеріальна допомога батьків вихованців у жовтні 2017 р. була спрямована на придбання електролампочок, миючих, бензину та технічного масла для газонокосіння, канцелярські товари та обслуговування оргтехніки (папір А-4), лікарські трави для проведення «Тижня здоров’я», матеріали для ремонту та оздоблення стіни на коридорі І поверху, запчастини для ремонтних робіт – на суму 2296,8 грн.

Матеріальна допомога батьків вихованців у листопаді 2017 р. була спрямована на придбання канцтоварів (папір А-4, журнал ел. б.); ремонт електрокотла на харчоблоці; миючі та деззасоби для потреб харчоблоку та коридорів; для оздоблення музичної зали; покриття на роздатковий стіл на харчоблоці; ремонт ваги; запчастини для ремонтних робіт; атрибути та дидактичний матеріал для муз керівників – 2302 грн.

Матеріальна допомога батьків вихованців у грудні 2017 р. була спрямована на придбання електролампочок, господарських товарів (пл. відра, лотки, з’єднувач); оздоблення новорічної зали до новорічних свят – 836 грн.

Матеріальна допомога батьків вихованців у січні 2018 р. була спрямована на придбання електролампочок, дюбеля для стін; мила господарського; ремонт електронагрівача води; папір А-4, потреб інструктора з фізкультури – 670 грн.

Матеріальна допомога батьків вихованців у лютому 2018 р. була спрямована на матеріали для укладки ліноліуму (ІІ поверх); суміші для посипання доріжок навколо установи; потреб керівника гуртка образотворчого мистецтва; підшивання книг діловода – 721,5 грн.

Матеріальна  допомога  батьків  вихованців  у  березні,  квітні   2018 р.  була  спрямована  на   благоустрій території до Дня довкілля; миючі та дезенфікуючі засоби; подарунки вихованцям закладу за участь в конкурсах; поточний ремонт східних маршів – на суму 3409 грн.

Матеріальна допомога батьків вихованців у 2019-2020н.р. була спрямована на придбання електролампочок (енергозберігаючі), бензину та технічного масла для газонокосіння, канцелярські товари та обслуговування оргтехніки (папір -А-4, заправка катріджа підшивання книг діловода), оздоблення новорічної зали до новорічних свят, благоустрій території до  Дня довкілля; поточний ремонт та фарбування надвірного обладнання, миючих засобів, потреби харчоблоку установи- на суму 6274 грн.,

Матеріальна допомога батьків вихованців у вересні – грудні  2020р. була спрямована на придбання енергозберігаючих лампочок змішувача для харчоблоку. Обслуговування та встановлення інтерактивної дошки та комп’ютерної техніки; захисної стрічки на сходи під час голольоду, проведення  капітального ремонту кабінету дифектологів. Всього на суму – 6732 грн.

Матеріальна допомога батьків вихованців у січні-серні 2021р. була спрямована на проведення ремонтних робіт методичного кабінету установи в сумі 6257грн (пофорбування стелі, поклейку шпалер, втановлення рулетів на вікна); поточний ремонт коридору, придбання бензину та приладдя до мото коси, заміну дверей підвального приміщення (овочесховища); оздоблювальні матеріали до міського конкурсу “Писанко – дивуй” . В сумі – 2175 грн.

Всього на суму – 8432грн.

© Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №4 "Ромашка" Центр розвитку дитини.